DĚTI A MLÁDEŽ

U nás a v našich partnerských spolcích pečujeme a učíme dovednostem naše děti a mládež. Sport, učení přírodě nebo rozvíjení tvořivosti těch nejmenších tvoří základ našich činností. Letní táborové zážitky nabízíme všem. Seznam se blíže s našimi činnostmi a činnostmi partnerských spolků a uvidíš co všechno děláme. Trávení času s námi je zábava...

Klubíčko

Pionýrská skupiny Výři

Pravidelné slety:

každý pátek od 15:00 do 18:00

Kontaktní údaje:

Pionýr, z. s. - pionýrská skupina Výři

Náměstí 5. května 37 

471 27 Stráž pod Ralskem

IČ: 68983590

Podívat se blíže na činnosti Výrů a jejich členy můžete jednoduše na jejich stránkách www.vyri.cz.

Kromě činností, které jsou zábavné zejména pro děti, jako hry a soutěže, se věnujeme vzdělávání. Učíme poznávat přírodu, rozvíjíme tvořivost každého z nás, sportujeme a vedeme členy k samostatnosti. Jezdíme do světa, cestujem po horách a účastníme se přírodovědných soutěží. Narovinu... Vydrží jenom ti nejlepší:-)

Pionýrská skupina Výři, které nikdo neřekne jinak než krátce: Výři, je kolektiv dětí, mládeže a dospělých ze Stráže pod Ralskem a jejího okolí. Historie Výrů sahá až do roku 1987, kdy poprvé několik strážských kluků a holek dobylo přilehlé lesy, louky a hřiště a od té doby zde pravidelně řádí. Jedná se o náš první spolek, u kterého to vše začalo. Od dob úplných začátků se toho sice mnoho změnilo, stany nepromoknou a spací pytle více hřejí, ale pořád to jsou jedni a ti samí Výři.

finančně nás podporují:

© ŠEŠULE 2018